اداره کل امور دانشجویان داخل


28

اطلاعيه در خصوص دانشجويان جديدالورود

              ضمن تبریک، به مناسبت فرا رسيدن سال تحصيلي جديد و آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان و دانشگاهيان، خواهشمند است در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی، موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد.

1)      هرگونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره کارشناسی ارشد و دکتری (بر اساس مفاد آیین نامه های آموزشی ذیربط) ممنوع می باشد. پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، پس از پذیرش در آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور، می بایستی نسبت به ثبت نام و تحصیل در موسسه اعلامی توسط سازمان سنجش اقدام نمایند و از هرگونه مراجعه به سازمان امور دانشجویان و سایر واحدهای ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خودداری نمایند.

2)      هرگونه میهمانی و انتقال در دوره های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی در بدو ورود به دانشگاه ممنوع بوده و کلیه پذیرفته شدگان می بایستی در موعد مقرر جهت ثبت نام و آغاز تحصیل به دانشگاه های خود مراجعه نمایند. دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال در صورت دارا بودن شرایط، بر اساس آیین نامه های مربوطه، صرفا از طریق سامانه میهمانی و انتقال سازمان امور دانشجویان (سامانه خدمات آموزشی) که هر سال در اردیبهشت ماه، جهت ثبت درخواست ها فعال شده و در دسترس دانشجویان قرار می گیرد، اقدام نمایند. خواهشمند است در خارج از بازه زمانی یاد شده از هرگونه مراجعه به سازمان امور دانشجویان و سایر واحدهای ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خودداری نمایند.

3)       دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال که در اردیبهشت ماه  سال جاری در سامانه میهمانی و انتقال سازمان امور دانشجویان (سامانه خدمات آموزشی) نسبت به ثبت درخواست خود  اقدام نموده اند، چنانچه تقاضای آنان از سوی موسسات مبدا یا مقصد مورد موافقت قرار نگرفته است، مقتضی است با عنایت به آغاز سال تحصیلی 96-95 به دانشگاه محل تحصیل خود (مبدا) مراجعه نمایند و نسبت به انجام امور آموزشی (ثبت نام و انتخاب واحد) اقدام و از مراجعه به سازمان امور دانشجویان خودداری نمایند.

تعداد امتیازات: (19) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4153)
کد خبر: 1004