يکشنبه, 06 مهر, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار و اطلاعیه  


اخبار اداره کل امور دانشجویان داخل
شروع فعاليت سامانه ميهماني و انتقال از اول ارديبهشت ماه سال 95

 

اطلاعيه شماره 1

در خصوص میهمانی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی

 

ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي تسهيل در امر ميهماني و انتقال دانشجويان  و اجرای هر چه بهتر آئين نامه ذیربط بازه زمانی ثبت نام متقاضيان میهمانی و انتقال را برای سال تحصیلی 96-95 از تاریخ 1/2/95 لغایت 31/2/95 اعلام می نماید.

-               بر این اساس دانشگاه­ها و موسسات موظف مي­باشند بازه زمانی ثبت درخواست­هاي ميهماني و انتقال را به طرق مقتضی(سايت دانشگاه،‌ تابلوهای اطلاعات آموزشي در كليه دانشكده­ها و پرديس­هاي هر دانشگاه يا موسسه و ...) به اطلاع کلیه دانشجویان برسانند.

-               دانشگاه­های مبدأ موظفند بر اساس مفاد آيين نامه مربوطه درخواست دانشجو را بررسي نموده و در صورت داشتن شرايط از ابتدای خرداد لغایت 15تیر ماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ريزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال نمايد. دانشگاه­های مقصد موظفند حداكثر تا پایان مرداد ماه  نسبت به بررسی تقاضاها اقدام و موافقت یا مخالفت خود را با نظر دانشگاه­های مبدا طریق سامانه یاد شده اعلام نماید.

 وظايف متقاضي:

-                   دانشجو بايستي با اطلاع کامل از شرایط آئین­نامه میهمانی و انتقال نوع درخواست خود را(2 نیمسال ميهماني،‌ تمديد ميهماني، ميهمان دائم و انتقال) در سامانه  خدمات آموزشي در موعد اعلام شده (اول ارديبهشت لغايت سي و يك ارديبهشت 95) ثبت و با اطلاع كامل از شرايط و ضوابط دانشگاه مقصد، همچنین رشته و مقطع تحصيلي، وضعيت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه يا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا نمايد.

-                   دانشجوی متقاضي ميهماني و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرايط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر يك از اطلاعات ارائه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی بررسی درخواست متقاضی منتفی تلقی می گردد.

-                   در صورت عدم موافقت دانشگاه­های مبدا یا مقصد، متقاضی همچنان دانشجوی دانشگاه مبدا شناخته شده و موظف است در موعد مقرر نسبت به انجام امور آموزشی خود در دانشگاه اقدام نماید.

-                   با توجه به اینکه مرجع رسمی تصمیم­گیری در خصوص درخواست­های میهمانی و انتقال، کمیته­های نقل و انتقال دانشگاهی و در موارد خاص کمیسیون­های موارد خاص دانشگاه­ها می­باشند، لذا دانشجویان متقاضی از هرگونه مراجعه به سازمان امور دانشجویان و سایر واحدهای ستادی وزارت علوم اکیدا خودداری نمایند.

 

·        دانشجویان متقاضی انتقال توام با تغییر رشته خارج از سامانه و از طریق شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.

 

اداره كل امور دانشجويان داخل
تعداد امتیازات: (25) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3786)
کد خبر: 899
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: