يکشنبه, 06 مهر, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار و اطلاعیه  


اخبار اداره کل امور دانشجویان داخل

موضوعات موجود برای Parham

چکیده:
چکیده:               ضمن تبریک، به مناسبت فرا رسيدن سال تحصيلي جديد و آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان و دانشگاهيان، خواهشمند است در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی، موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد. 1)      هرگونه تغییر رشته، میهما... ادامه »
چکیده: به استناد ماده 26 آئين نامه شوراي صنفي دانشجويان، مصوب 7/2/95 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و به منظور وحدت رويه در اجراي آئين نامه مذكور در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي، شيوه نامه اجرايي شوراي صنفي به شرح ذيل ابلاغ مي گردد.
چکیده: ادامه »
چکیده: با عنایت به لزوم حفظ وحدت رویه در رسیدگی به تخلفات انضباطی دانشجویان و جلوگیری از برخوردهای ناهماهنگ با این تخلفات و با توجه به پیشنهادها ی کارشناسان و مسئولان دانشگاهها مبنی بر لزومتدوین دقیق تر بخش آئین رسیدگی به تخلفات، با هدف رفع ابهام و تناقض های موجود، "دستور العمل اجرایی" حاضر تدوین و جایگزین تبصره های ماده 2 بخش دوم و همچنین کل بخش های سوم،... ادامه »
چکیده:   اطلاعيه شماره 1 در خصوص میهمانی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی   ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي تسهيل در امر ميهماني و انتقال دانشجويان  و اجرای هر چه بهتر آئين نامه ذیربط بازه زمانی ثبت نام متقاضيان میهمانی و انتقال را برای سال تحصیلی 96-95 از تاریخ 1... ادامه »
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان و نظر به تنوع حوزه‌های مختلف کاری در اداره کل امور دانشجویان داخل و کثرت درخواست‌ها، مکاتبات و مراجعات و در نتیجه حجم سنگین وظایف و مسئولیت‌های مدیرکل، به منظور ساماندهی امور و امکان پاسخ‌گویی بهتر به مراجعین همراه با امکان پاسخ به موقع به مکاتبات مقرر گردید برنامه زمانی ملاقات متقاضیان با مدیر کل امو... ادامه »